А ДЕ ОБСЛУГОВУВАТИ БАЙК?

Якщо тебе цікавлять мотоцикли, то природно виникне питання — де ж їх обслуговувати і ремонтувати?

На жаль, якісних станцій техобслуговування, що спеціалізуються на мотоциклах, не так і багато. Нам необхідно бути впевненими у тій техніці, на якій ми виступаємо у перегонах, тому що від цього залежать наші результати та наша безпека. Ми пройшли свій шлях спроб і помилок у роботі з різними механіками, і, нарешті, можемо сміливо запропонувати тобі обслужити свій мотоцикл на нашому професійному сервісі.

Ми надаємо повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування мотоциклів усіх класів, починаючи з заміни олії та шиномонтажу коліс, і закінчуючи повним перебиранням двигунів, коробок та будь-яких інших агрегатів мототехніки. Так, включаючи електрику. Так, включаючи малярку та ремонт пластику. Наші механіки можуть все!

Ми із задоволенням зробимо ремонт та сервісне обслуговування як мотоциклів великої японської четвірки — Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, так і європейських виробників BMW, Ducati, Triumph, KTM, Aprilia, MV Agusta, Husqvarna, TM, Husaberg. Американські мотоцикли Harley-Davidson, Indian, Buell також не є для наших механіків чимось незнайомим, для їх обслуговування ми маємо весь набір необхідного дюймового інструменту.

ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОРТИВНИХ ПІДВІСОК

Рівень мотосервісу в першу чергу визначається наявністю висококваліфікованих механіків – чудових професіоналів, здатних вирішувати проблеми будь-якого рівня, якісно та вчасно. Але ні для кого не секрет, що неможливо бути професіоналом у всіх галузях одразу. Пам’ятаючи про це, ми поєднали наші зусилля з компанією Suspension World Ukraine (https://swu.com.ua/), і завдяки нашим партнерам можемо на місці професійно обслужити спортивні мотопідвіски всіх відомих світових брендів. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з обслуговування будь-яких амортизаторів, незалежно від класу техніки, року випуску та стану. Також у нас ви можете замовити тюнінг підвіски, а саме картриджі вилки, пружини різної жорсткості, задні амортизатори, а також витратні матеріали та запчастини.

ДЕ НАС ШУКАТИ?

АДРЕСА:

КИЇВ, АВТОДРОМ «ЧАЙКА»

ВУЛ. АНТОНОВА, 2

ТЕЛЕФОНИ:

+38 067 508 78 89

+38 067 403 25 03

РЕЖИМ РОБОТИ:

ПН-СБ: 10:00 – 19:00
НД: ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ