ПРИВІТ!

Раді, що тобі цікава наша команда, спробуємо, не сильно заглиблюючись, коротко розповісти хто ми, як і де виступаємо.

Нам завжди був у тій чи іншій формі цікавий технічний спорт, і так вийшло, що мотоспорт поєднав у собі всі ті якості та відчуття, які ми шукали та шукаємо все наше життя. Ми прийшли до нього не відразу, і не можемо хвалитись шаленим з дитинства бажанням ганяти. Але, мабуть, важливим є саме те, що ми відкрили для себе мотогонки у свідомому віці, розвинувши самостійно ті навички, які допомагають нам гідно їздити на національному рівні. Для нас цікавий «академічний» підхід до мотоспорту, не просто їхати «на повну ручку», щоб летіти швидше, але глибоко розуміти принципи управління технікою, отримуючи, як результат, максимально усвідомлений контроль.

Наша команда сформувалася перед сезоном 2014 року, хоч ми й були знайомі раніше та разом навчали людей їзді на мотоциклах, разом тренувалися. Але саме команда THE RIDERS народилася на початку 2014 року. Перший сезон виступів у Чемпіонаті України приніс свої плоди, і ми зайняли призові місця за підсумками сезону. Саша – третє місце у старшому класі Supersport 600, Льоня – друге місце у Superstock 600.

Крім нас, від команди у сезоні 2014 року також виїжджали і наші студенти, у класі «Дебют». Це хлопці, які пройшли навчання у нас особисто, які з нашою підтримкою вирішили розпочати виступати в офіційних мотоперегонах. Ми горді тим, що вони тренуються з нами та свідомо обирають нашу команду для спільної участі у мотоспорті. Їх можна побачити нижче на цій сторінці.

Наша історія лише починається! 😉

ХТО У НАШІЙ КОМАНДІ?

Тут ти знайдеш інформацію про нас, пілотів команди, а також про наших новачків, учнів нашої школи, які вирішили спробувати себе в офіційних перегонах. Отже:

THE RIDERS. PRO PILOTS

ОЛЕКСАНДР БИЧКОВ
Вік: 1981р.н.
Стартовий номер: 97

Саша 一 найдосвідченіший пілот команди, старший тренер та спортивний директор. Зацікавившись свого часу мотоциклами, одразу розумів, що хоче потрапити в мотогонки. Це бажання, помножене на колосальну працьовитість, педантичність та ретельність у пошуку та відборі нових знань, їх аналізі та втіленні у тренуваннях, призвело його до заслужених призових місць та звань, а також титулу двократного Чемпіона України.

Гоночну кар’єру починав на нелегкому для пілотування Ducati Superbike 848, у сезоні 2015 року пересів на Honda CBR600RR.

Чемпіон України 2019, 2020 рр., призер чемпіонату України зі ШКМГ 2014, 2015 року у класі «Supersport».

Майстер спорту України.

ЛЕОНІД КАЛЛАШ
Вік: 1983р.н.
Стартовий номер: 79

Льоня 一 виконавчий директор і адміністратор команди. Почав кар’єру в гонках не відразу, пройшовши шлях від просто любителя до досвідченого міського райдера з глибоким розумінням безпечної їзди в щільному міському трафіку і, нарешті, професійного тренера. Застосовуючи свої знання для навчання студентів, він поступово прийшов до розуміння, що мотогонки 一 це обов’язкова дисципліна для підвищення рівня їзди і, як наслідок, якісного навчання.

Почавши вже повноцінну гоночну кар’єру у 2014 році, одразу ж досяг результатів у Чемпіонаті України, посівши друге місце у класі «Superstock 600».

Кандидат у майстри спорту України.

THE RIDERS. ROOKIES

РОМАН ПЕРЕГУДОВ
Вік: 39 років
Стартовий номер: 89

Роман 一 один із давніх наших учнів, прийшов до мотоспорту поступово. Його відрізняє послідовний та виважений підхід до мотоциклів. Спочатку збирався їздити щонайменше рік на малокубатурному байку, ми запропонували йому не поспішати і почати з навчання, внаслідок якого вже з четвертого заняття він почав їздити на літровому Kawasaki Z1000. Наступного сезону придбав BMW F800 і вирішив рухатися у бік трекової їзди, для якої придбав підготовлений Suzuki GSX-R 600 K8.
Поки що найшвидший із наших новачків, планує таким самим і залишатися, тому з ентузіазмом відвідує закордонні тренувальні збори.

ВІТАЛІЙ БАКУМ
Вік: 41 рік
Стартовий номер: 13

Віталій — один із «завзятих» студентів і гонщиків, починав їздити ще в молодості і так чи інакше стикався з мотоциклами та шаленою їздою, поки не плюнув і не вирішив зрештою розібратися системно, як краще їздити на спортбайках. Приїхав на «просунутий» курс на Yamaha R6, на якій ми й стали підтягувати та будувати його правильну їзду. Втягнувся настільки, що докупив бойову Honda CBR 600 RR, на якій планує виступати далі.
Віталіка ви завжди зможете дізнатися з характерного напису збоку шолома.

АРТЕМ ПРИХОДЬКО
Вік: 29 років
Стартовий номер: 43

Артем із тих учнів, хто прийшов «просто спробувати», а спробувавши уже не зміг «зіскочити». Начебто хотілося просто навчитися їздити і виїжджати в місто час від часу, але виїхавши на тренування на кільці, вже в перший же сезон вирішив взяти участь у Чемпіонаті України у класі «Дебют». Успішно від’їздивши кілька етапів на CBR600F та завершивши сезон 2014, Артем планує продовжити боротьбу у 2015 році на вже більш конкурентному CBR 600 RR.

СЕРГІЙ ГЛАВАЦЬКИЙ
Вік: 41 рік
Стартовий номер: 61

Сергій, як і Віталік, прийшов уже з чітким розумінням того, що йому подобаються спортбайки. Тому пройшов курс навчання і відразу осідлав Honda CBR 600 RR, якому вірний вже третій сезон.
Однак у гонки особливо не прагнув, будучи не надто впевненим у своїх силах. Втім, коли побачив скільки новачків стартує у класі «Дебют» і скільки знайомих з нашої команди райдерів там поїде — все ж таки не втримався і виступив в кількох етапах Чемпіонату. Отримав такий заряд задоволення та адреналіну, що його участь у новому сезоні вже навіть не підлягає сумніву.

«ЛЕГКИЙ СТАРТ» У МОТОСПОРТІ. ПОГАНЯЄМО? 

Напевно, якщо вже ти потрапив на сторінку нашої гоночної команди, тебе так чи інакше цікавить питання — як почати їздити, що для цього треба і скільки це може коштувати? 

Ми теж починали практично з нуля, і можемо сказати тобі, що це не так і складно, але досить клопітно. Мало того, що тобі необхідно самому приїхати на байку на трек, по приїзді в бокси тобі треба поставити мотоцикл, злізти, роздягтися, попити води, заправитися (каністру з лійкою ти, звичайно ж, привіз із собою в рюкзаку, так?), виставити тиск у шинах (манометр і насос там же, в рюкзаку), вирішити кілька питань з організаторами та не пропустити час свого виїзду. Ну і не забувати робити все те саме між кожними тренувальними сесіями. Під час перегонів це все ускладнюється нервами та мандражем.

Одній людині це зробити просто фізично важко. А замотатися та забути перевірити тиск у шинах – елементарно. Чи треба говорити, як впливають зайві 0,2 атмосфери в покришці на поведінку мотоцикла?

Як тобі такий варіант? Ми візьмемо на себе часткову або повну організацію твоїх тренувальних та гоночних виїздів, займемося різними господарськими клопотами, допоможемо підготувати мотоцикл і дамо тобі навздогін ще й купу безкоштовних порад щодо їзди. Ми можемо запропонувати тобі такі варіанти допомоги:

 

* Бензин марки 95, преміум. Вартість залитого палива не включена, розраховується окремо.

** Вартість трек-днів, а також будь-яких оргвнесків не включена.

*** Можлива доставка до області чи інших регіонів України, розраховується окремо.

 

ГАЛЕРЕЯ

Завдяки нашим друзям, талановитим фотографам та відеооператорам, ми маємо можливість похвалитися гарними кадрами з наших тренувань та виступів у Чемпіонаті України та за межами країни. На фотографіях та відео ви побачите не лише нас, а й наших учнів, які брали участь у класі “Дебют” Чемпіонату України. Насолоджуйтесь!

Дякуємо нашим друзям Руслану МасловськомуОлександру КулешовуСергію Холодилу за класні фотографії.

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2014

 

ТРЕНУВАННЯ